"Українське дербі" в Бельгії завершилося нічиєю

"Гент" зіграв внічию з "Генком" (0:0) в матчі чемпіонської групи бельгійської першості

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Українець Руслан Малиновський відіграв повний матч за "Генк", а інший представник збірної України - Роман Яремчук, зіграв всі 90 з лишком хвилин за "Гент". Для Яремчука це був перший вихід в основі після травми, яку він отримав в кінці березня. У двох попередніх турах Роман виходив на заміну, відігравши сумарно 45 хвилин.

Малиновський одного разу небезпечно пробивав зі штрафного, а у Яремчука не було особливих моментів, оскільки "Гент" куди більше захищався, ніж атакував.

Нічия більш вигідна саме "Генту", який на третьому місці в турнірній таблиці, маючи в активі 32 очки. "Генк" йде п'ятим, відстаючи від "Гента" на п'ять очок. Лідирує "Брюгге", який має 37 очок і матч в запасі.