В чому секрет перемоги збірної України над Японією

В бельгійському Льєжі завершився товариський поєдинок між збірними України та Японії (2:1)

В чому секрет перемоги збірної України н…

Depo.Сектор по гарячих слідах аналізує поєдинок.

Біда зі стандартами. Гол від японців для команда Андрія Шевченка став третім поспіль пропущеним голом після розіграшу стандартів. Раніше "синьо-жовті" пропускали в товариському матчі з Словаччиною, у спарингу з Саудівською Аравією і ось тепер з командою Японії. Важливо, що сам тренер Андрій Шевченко наголошував, що необхідно нарешті знайти рецепт проти цієї хвороби. Не вдалося.

Форвард-невидимка. Як і прогнозувалося, Андрій Шевченко дав шанс себе проявити обом нападникам, яких викликали на весняний збір. І якщо Артем Кравець зміг відзначитися в поєдинку з Саудівською Аравією (1:1), то Артем Бєсєдін пішов з поля без голу. І якщо чесно, то обидвоє футболісти не вразили. Поодинокі спалахи активності не дозволили виокремитися на фоні середняків світового футболу. Але оскільки Кравець забив таки гол, то в офіційних поєдинках, мабуть, варто віддати перевагу йому. На фоні беззубої атаки ефектно виглядав гол захисника Ярослава Ракицького.

Кращі серед рівних. Напевно, варто відзначити заміни Андрія Шевченка. Так, у матчі з Саудівською Аравією Артем Бєсєдін дивом не забив гол і не подарував команді перемогу на останніх секундах. Однак, в сьогоднішньому матчі джокер спрацював. Олександр Караваєв вийшов на поле на 62 хвилині, а вже через сім хвилин вивів "синьо-жовтих" вперед в рахунку. Важливо відзначити, що на той час практично була рівною статистикою команд. Володіння м'ячем - 52% в українців проти 48% у японців; 3-3 по ударах (1-1 у ствір). За рівної гри Шевченко зробив заміни і не прогадав.