Українця Ярмоленка звинуватили у поразці "Вест Гема" в лондонському дербі

За сім із гаком хвилин, проведених на полі, український футболіст "Вест Гема" Андрій Ярмоленко отримав найгіршу оцінку в команді і різкий коментар

Українця Ярмоленка звинуватили у поразці…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. У суботу в рамках 2-го туру англійської Прем'єр-ліги "Вест Гем" Андрія Ярмоленка на чужому стадіоні поступився "Арсеналу" – 1:2.

Хавбек збірної України вийшов на поле на 83-ій хвилині за рахунку 1:1, але вже через 120 секунд Нкетія,з передачі Себальоса забив вирішальний гол.

Football.London, який зазвичай не оцінює виступ гравців, які вийшли на заміну в останні десять хвилин зустрічі, вліпив Ярмоленко за його дії найгіршу в команді четвірку і фактично звинуватив українця в поразці: "Зіграв жахливо в той момент, коли Нкетія забивав переможний гол. Не зміг устежити за Себальосом, у якого був фактично цілий день, щоб зробити пас на Нкетію".