Український футболіст-"зрадник" голом допоміг своєму клубу на Росії

"Хімки" крупно перемогли "Торпедо" в 1/4-ій фіналу Кубка Росії, зустріч завершилася з рахунком 5: 1 на користь господарів поля

Український футболіст-"зрадник" голом до…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport24. Рахунок в матчі відкрили на 27-ій хвилині, коли відзначився захисник "Хімок" Дмитро Тихий.

На початку другого тайму Олександр Трошечкін подвоїв перевагу господарів, однак тут же Іван Сергєєв скоротив відставання. На 57-ій хвилині форвард "Хімок" Дмитро Барков зробив рахунок 3:1. Наприкінці гри Аршак Корян і Артем Полярус довели різницю в рахунку до розгромної – 5:1.

Таким чином "Хімки" вийшли в півфінал, де зіграють з переможцем пари "Шинник" – "Урал". Цей матч перенесли на 18-те березня через неготовність поля в Ярославлі.