Український форвард забив гол і став найкращим бомбардиром в європейському чемпіонаті

Український футболіст Роман Дебелко забив за "Ригу" в матчі 36-го туру чемпіонату Латвії з командою "Спартакс" (4:1)

Український форвард забив гол і став най…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на FootBoom. Дебелко вийшов в стартовому складі ризької команди і відкрив рахунок в поєдинку точним ударом на 18-ій хвилині.

Надалі футболісти "Риги" відправили у ворота гостей ще три м'ячі, і тільки в самому кінці зустрічі пропустили один гол – 4:1.

Також у старті "Риги" вийшов ще один український легіонер – В'ячеслав Шарпар, який, як і Дебелко, відіграв усі 90 хвилин.

Нагадаємо, "Рига" достроково стала чемпіоном Латвії. Роман Дебелко забив за "Ригу" в чемпіонському сезоні сім м'ячів, став найкращим бомбардиром команди і сьомим в бомбардирському змаганні латвійського чемпіонату.