Український форвард Яремчук заробив пенальті в програному матчі "Гента"

Роман Яремчук став єдиним українським легіонером "Гента", який вийшов в стартовому складі команди на домашній поєдинок 20-го туру чемпіонату Бельгії проти "Антверпена"

Український форвард Яремчук заробив пена…

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

Ігор Пластун залишився в запасі, а Роман Безус не потрапив в заявку. За гостей весь поєдинок відіграв Дьємерсі Мбокані.

Перший тайм поєдинку пройшов в дуже в'язкій боротьбі, фактично, без небезпечних моментів. А ось на самому початку другої половини матчу Роман Яремчук увірвався в штрафний майданчик гостей і впав, збитий воротарем. Арбітр вказав на позначку, але удар Кумса з пенальті прийняла на себе штанга.

На 68-й хвилині наш форвард мав шанс відзначитися вже сам, проте його удар заблокували захисники. А ось гості свій момент не втратили. Мартін Онгль на 75-й хвилині приніс перемогу "Антверпену" – 1:0.

"Гент" з 26 очками перебуває на 13-й позиції, а "Антверпен" з 34 пунктами – на третій.

"Гент" – "Антверпен" 0:1

Гол: Онгль, 75.