"Український день" у Лізі чемпіонів: Малиновський у старті, Зінченко в запасі

У матчах 1/8-ої фіналу Ліги чемпіонів "Аталанта" Руслана Малиновського гостює в Мадриді в "Реала", а "МанСіті" Олександра Зінченка в Будапешті грає проти "Боруссії" з Менхенгладбаха

"Український день" у Лізі чемпіонів: Мал…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Український атакувальний півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський потрапив у стартовий склад на матч проти "Реала".

В останньому турі Серії А він провів 25 хвилин на полі, вийшовши на заміну. У першій зустрічі з "Реалом" (1:0 на користь мадридців) Малиновський з'явився на заміну на заключні 5 хвилин. 27-річний український футболіст забив 3 голи і зробив 3 асисти в 30-ти матчах сезону.

Ще один українець "Аталанти" – Віктор Коваленко – не заявлений на Лігу чемпіонів.

Натомість Олександр Зінченко опинився в запасі на матч проти "Боруссії" (Менхенгладбах). На його позиції з перших хвилин гратиме Канселу.

13-го березня Зінченко не грав проти "Фулгема" в АПЛ, провівши зустріч в запасі. Востаннє виходив на поле 10-го березня, коли провів 81-ну хвилину проти "Саутгемптона". Цього сезону 24-річний українець зробив 1 асист в 20-ти матчах.

Читайте і дивіться також: Гол українця Малиновського в п'ятірці найкращих, що "Аталанта" забила в лютому