Українські футболісти знову не врятували бельгійський "Гент" від турнірного падіння

Українці Роман Яремчук і Роман Безус не допомогли "Генту" взяти хоча б очко в поєдинку з "Генком" (1:2)

Українські футболісти знову не врятували…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. У заключному матчі 10-го туру чемпіонату Бельгії "Гент" на своєму полі приймав "Генк". Українські легіонери "буйволів" Роман Безус і Роман Яремчук вийшли на поле в стартовому складі, а ось Ігор Пластун залишився в запасі.

"Гент" розпочав явно активніше, і на 21-ій хвилині Яремчук наважився на удар з 30-ти метрів, але воротар "Генка" впорався із загрозою. А ще через три хвилини українець розрізною передачею в штрафний майданчик суперника розпочав комбінацію, яка завершилася точним ударом Кастро-Монтеса – 1:0.

На 37-ій хвилині Яремчук мав чудовий шанс поповнити свій гольовий рахунок, але його удар з ходу з меж штрафного відверто не вийшов. А ось "Генк" свою можливість під завісу тайму не втратив, і на перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Друга частина розпочалася не настільки в швидкому темпі, і впродовж тривалого часу гра йшла в середині поля. На 62-ій хвилині Вім де Деккер замінив Романа Безуса. Яремчук дограв до кінця, але результативними діями так і не відзначився. А ось гості зуміли ще раз розписатися у воротах "буйволів". У підсумку, 1:2 – поразка "Гента", який з дев'ятьма очками займає 13-те місце в чемпіонаті Бельгії.