Українські футболісти в Туреччині несподівано загальмували лідера

Артем Кравець і Олександр Кучер провели повний матч в складі свого "Кайсеріспора" проти лідера чемпіонату Туреччини (1:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Українці Артем Кравець і Олександр Кучер вийшли в основному складі "Кайсеріспора" на поєдинок з лідером першості Туреччини - "Істанбул Басакшехіром" - і відіграли до фінального свистка.

Нападник збірної України взяв найактивнішу участь у взятті воріт фаворита, яке відбулася на 20-ій хвилині. Кравець, образно кажучи, поставив баскетбольний блок голкіперу гостей Мерту Гюноку. Щоправда, м'яч у рамку столичних візитерів потрапив зовсім не після удару головою. Вийшло курйозно - м'яч банально заштовхали у ворота.

Столичній команді вдалося уникнути поразки лише на 90 + 7-ій хвилині, коли Адебайор реалізував пенальті - 1: 1. Набравши 33 очки, "Кайсеріспор" займає 12-ий рядок у турнірній таблиці.