Українські футболісти допомогли обіграти "Динамо", один з них навіть гол забив

"Мінськ" обіграв мінське "Динамо" в матчі 2-го туру чемпіонату Білорусі, зустріч завершилася з рахунком 3:2

Українські футболісти допомогли обіграти…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport24. "Мінськ" забив три м'ячі ще в першому таймі, відзначились Володимир Хващинський, Євген Чаговець і Роман Грибовський.

На 59-ій хвилині "Динамо" залишилося удесятьох (з поля вилучили колишнього футболіста "Волині" Горопевшека), після чого їхнє становище стало зовсім критичним. Однак номінальні гості в меншості зуміли відіграти два м'ячі, але на більше їх вже не вистачило.

"Мінськ" набрав 6 очок і вибрався на перше місце в таблиці. У "Динамо" 0 очок і 14-те місце.

Вища ліга

"Мінськ" – "Динамо" (Мінськ) 3:2

Голи: Хващинський, 1; Чаговець, 41; Грибовський, 45 – Шикавка, 77 (пен.); Бахар, 80

Вилучення: Горопевшек, 59 ("Динамо")

За "Мінськ" зіграли українці Олександр Васильєв, Владислав Насібулін, Дмитро Рижук та Євген Чаговець, який забив гол. У складі "Динамо" весь матч провів Артем Сухоцький.