Українець Ярмоленко забив гол у матчі "Вест Гема" з "Лідсом", але його не зарахували

Український атакувальний півзахисник "Вест Гема" Андрій Ярмоленко розпочав у запасі матч 22-го туру АПЛ проти "Лідса" (2:3)

Українець Ярмоленко забив гол у матчі "В…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 69-ій хвилині він вийшов на заміну замість Форнальса. Андрій отримав оцінку 6.7 від Sofascore.

Ярмоленко "заробив" жовту картку, один раз вдарив у ворота, віддав 1 точний пас (точність 33%), 9 разів торкнувся м'яча, виграв 3 єдиноборства з 5-ти, сфолив 1-го разу, також 1-го разу сфолили на ньому.

На 82-ій хвилині забив гол, який скасували через офсайд.

12-го січня він зіграв 5 хвилин проти "Норвіча" (2:0) в АПЛ. До цього 9-го січня він провів 1-ну хвилину на полі у матчі з "Лідсом" у Кубку Англії.

Ярмоленко цього сезону забив 1 гол і зробив 1 асист у 20-ти матчах.