Українець, який ошелешив Роналду: Як Малиновський феєрив у матчі з "Ювентусом"

Лише нещасний випадок не дозволив "Аталанті" українця Руслана Малиновського обіграти на виїзді "Ювентус" (2:2)

Українець, який ошелешив Роналду: Як Мал…

Роль такого собі джокера в "Аталанті", схоже, припала до душі одному з лідерів збірної України, і він сповна використовує хвилини на футбольному полі, які йому надає головний тренер бергамського клубу Джан П’єро Гасперіні. Цього разу Руслан Малиновський вийшов на заміну на 68-ій хвилині, а через 12 хвилин вивів "Аталанту" вперед. Варто відзначити, що свій красивий гол українець забив правою ногою, хоча він шульга.

Після цього невідпорного удару українського футболіста рахунок став 2:1 на користь "Аталанти". І хоча до кінця зустрічі залишалося небагато часу (10 хвилин плюс додані арбітром), втримати цілком заслужену перемогу не вдалося. Прикрість у штрафному майданчику бергамасків сталася з одноклубником Руслана Мюріелем, якому м’яч випадково влучив у руку, арбітр призначив пенальті, Кріштіану Роналду виконав вирок з 11-метрової позначки – 2:2.

Оскільки з "Аталантою" трапилося справжнє футбольне нещастя, то, зрозуміло, футболістів команди гостей такий підсумок гри засмутив. Це підтвердив в інтерв’ю клубній прес-службі і Малиновський, який відповідає на запитання журналістів відносно хорошою англійською мовою.

А загалом – у попередніх двох матчах Руслан Малиновський заробив пенальті, яке принесло перемогу над "Кальярі" (1:0), і зробив асист у зустрічі зі "Сампдорією" (2:0). Тобто це третя результативна дія українського футболіста в останніх іграх. На цьому наголошує більшість італійських футбольних експертів, як на значному прогресі у грі українського збірника. Цього сезону 27-річний українець забив 7 голів і зробив 4 асисти в 37-ми матчах.

Авторитетний портал Whoscored назвав Руслана Малиновського гравцем матчу "Ювентус" – "Аталанта" у складі обидвох колективів, нагородивши оцінкою 7,68. Навіть лідер туринців Кріштіану Роналду отримав менше визнання від експертів – 7,33. Ось які показники нарахували в українця за трохи більше 20-ти хвилин, проведених на полі в Турині:

зароблені фоли – 2.

Натомість від іншого авторитетного футбольного аналітичного центру – SofaScore – Руслан Малиновський отримав оцінку 7,5 балів – це теж найкращий результат у бергамській команді. Однак Кріштіану Роналду тут поставили 8,1, а ще один футболіст "Ювентуса" – Родріго Бентанкур – отримав так само, як і українець, – 7,5.

За підрахунками SofaScore, українець зробив 21 дотик до м'яча, здійснив 10 точних передач (100%), завдав 3 удари по воротах – 1 у ворота, зробив 1-не перехоплення, виграв 5 із 8-ми єдиноборств, двічі втрачав м'яч.

До речі, участь Малиновського у зустрічі була під питанням через незначне ушкодження коліна.

"Дуже строго судять в італійському чемпіонаті, – зазначив після драматичного матчу головний тренер "Аталанти" Джан П’єро Гасперіні. – Гравцям треба відрізати руки? Це не перший пенальті, який ми бачили за сезон, було багато всього з різними командами. Це безумство, й інтерпретація правил тут не така, як в інших країнах. Там такі покарання не передбачені. Не вірю, що там буде аналогічна інтерпретація... А загалом, у нас вийшов чудовий виступ проти лідерів чемпіонату. Я сказав хлопцям, щоб вони ставилися до цього матчу, як до гри в Лізі чемпіонів, оскільки в серпні ми зустрінемося з командами такого рівня. Ми досягнули всього, до чого прагнули, я дуже задоволений виступом і дуже розчарований, що не виграли. Ми вели в рахунку до останньої хвилини і зробили все, щоб заслужити на перемогу.

"Ми грали з однією з найкращих команд Європи на теперішній момент, – похвалив суперника наставник "Ювентуса" Мауріціо Саррі. – Вони агресивні й організовані. Діяти проти них дуже важко. Вони виглядали гостріше від нас у першому таймі, але ми повернулися в гру. Грати з "Аталантою" важко всім, не тільки нам. У них до цього було дев'ять перемог поспіль. Тому добре, що в підсумку ми вибороли цю нічию".

Огляд усього матчу "Ювентус" – "Аталанта" (2:2) дивіться тут.