Українець підкорює Англію: Усі голи Андрія Ярмоленка за "Вест Хем" в АПЛ

"Вест Хем", за який виступає український півзахисник Андрій Ярмоленко, завершив сезон нічиєю в 38-му турі АПЛ проти "Астон Вілли" (1:1)

Юрій Лящук
Журналіст відділу Depo.Cектор
Українець підкорює Англію: Усі голи Андр…

Ярмоленко провів у цьому сезоні чемпіонату Англії 23 матчі, в яких зіграв 999 хвилин (в середньому 42 хвилини за матч). Українець 10 разів виходив в стартовому складі, 13 раз на заміну (найбільший показник в команді).

Хавбек не грав з кінця грудня до карантинної паузи через травму. На його рахунку 5 голів і 1 асист.

На Depo.Сектор усі влучні "постріли" українця в англійському чемпіонаті сезону 2019/2020.

31.08.19. "Вест Хем" – "Норвіч" (2:0)

22.09.19. "Вест Хем" – "Манчестер Юнайтед" (2:0)

28.09.19. "Борнмут" – "Вест Хем" (2:2)

01.07.20 "Вест Хем" – "Челсі" (3:2)

26.07.20 "Вест Хем" – "Астон Вілла" (1:1)

Як бачимо, Андрій набрав чудову форму після травми, але цілком ймовірно, що це його останній сезон у складі "молотобійців". Схоже, що менеджер лондонців Девід Мойєс не розраховує на українця в наступному сезоні і готовий виставити його на трансфер.

Виручені гроші від продажу Ярмоленка "Вест Хем" планує направити на купівлю форварда "Брентфорда" Саїда Бенрахма. Також це дозволить знизити середній вік команди, чого прагне головний тренер команди. Transfermarkt оцінює Ярмоленка в 9,5 млн євро, а його контракт з лондонським клубом діє до кінця червня 2022 року.