Українець Малиновський розігнав вирішальну атаку "Аталанти" в матчі із "Сампдорією"

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський допоміг "Аталанті" здобути гостьову перемогу в Серії А – 3:1

Українець Малиновський розігнав вирішаль…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. "Аталанта" Руслана Малиновського у 10-му турі чемпіонату Італії на виїзді грала із "Сампдорією".

Українець зайняв місце у стартовому складі бергамців, яка розпочала поєдинок не надто вдало, пропустивши вже на 10-ій хвилині.

Проте вже за 11 хвилин гості вели з рахунком 2:1, після автогола воротаря Аскільдсена та гола Дувана Сапати. При цьому першу результативну атаку "Аталанти" розпочав саме Малиновський.

Нашого співвітчизника замінили на 76-ій хвилині, а в компенсований час третій м'яч у ворота господарів відправив Іличич. 3:1 – на користь "Аталанти".

Для українця це був 100-ий поєдинок за бергамасків та 80-ий у Серії А.