Українець Малиновський отримав найкращу оцінку в "Аталанті" за матч проти "Реала"

Український атакувальний півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський зіграв увесь поєдинок 1/8-ої фіналу Ліги чемпіонів проти "Реала" (1:3)

Українець Малиновський отримав найкращу…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Лідер збірної України провів повний матч і отримав оцінку 7,4 від SofaScore – найкращий бал в команді, такий же у автора гола Луїса Муріеля.

Руслан віддав 35 точних передач (81%), зробив 2 ключові паси, завдав 2 удари повз ворота, зробив 3 обведення, створив 1 гольовий момент, виграв 4 з 12-ти єдиноборств, зробив 1-не перехоплення і 18 разів втрачав м'яч.

В останньому турі Серії А він провів 25 хвилин на полі, вийшовши на заміну. У першій зустрічі з "Реалом" Малиновський з'явився на заміну на заключні 5 хвилин.

Загалом 27-річний український футболіст забив 3 голи і зробив 3 асисти в 30-ти матчах сезону.