Українець Безус забив гол за "Гент" після чудового проходу до воріт

Півзахисник збірної України Роман Безус забив свій четвертий м'яч за "Гент" в нинішньому чемпіонаті Бельгії

Українець Безус забив гол за "Гент" післ…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. "Гент" здобув виїзну перемогу в матчі 17-го туру чемпіонату Бельгії. Підопічні Йесса Торупа переграли "Кортрейк" з рахунком 2:0.

Як завжди, наставник "буйволів" випустив у стартовому складі двох українців. Однак цього разу ними виявилися Роман Безус та Ігор Пластун. Роман Яремчук залишився на лавці запасних.Там же, але у "Кортрейка", перебував Андрій Бацула.

Героєм першого тайму став якраз півзахисник збірної України. На 14-ій хвилині Безус перехопив м'яч в центрі поля. У чудовому стилі Роман обіграв двох захисників господарів і перекинув м'яч через воротаря. Це вже четвертий гол українця в нинішній першості Бельгії.

Крім того, на 28-ій хвилині Безус відзначився жовтою карткою, а на 76-ій його замінили на Джонатана Девіда. Пластун дограв матч до кінця, а Яремчук так і не з'явився. Сам поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь гостей. Другий м'яч на рахунку Вадіса Одіджа-Офо.

Після цієї перемоги "Гент" набрав 32 очки і піднявся на третю сходинку турнірної таблиці. Відставання від лідера "Брюгге" Едуарда Соболя – сім пунктів.

Читайте і дивіться також: Як український форвард Яремчук феєрив і гол забив, але "Гент" не виграв