Україна мінімально програла Португалії, але пройшла у плей-оф Євро-2022

Українські футзалісти не змогли здолати чинних чемпіонів португальців (0:1), але це не завадило їм пройти далі

Україна мінімально програла Португалії,…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Суспільне. Збірна України з футзалу провела третій і завершальний матч групового етапу на чемпіонаті Європи в Нідерландах.

Українці виступали в групі А, де їхніми суперниками були господарі турніру, серби, а також чинні переможці континентальної першості португальці. Перед заключною грою українська команда перебувала на третьому непрохідному місці, маючи на рахунку перемогу над Сербією та поразку від Нідерландів.

Щоб проходити з другого місця в плей-оф, українцям було потрібно або вигравати в Португалії в останньому протистоянні, або грати внічию і сподіватись на поразку Нідерландів, або програвати португальцям і чекати знову ж таки на поразку нідерландців, але з різницею не більше, ніж у 8 голів. Здійснився третій сценарій.

До заключних хвилин протистояння з Португалією українці не могли влучити у ворота суперників. Попри те, що мали моменти як у першому, так і в другому таймі.

Зокрема, уже на старті матчу Чернявський вийшов сам на сам із голкіпером Соузою, але влучив у праву стійку. Не менш гострий епізод був у Чернявського й під кінець першої 20-хвилинки, однак воротар суперників парирував удар українця.

У другому таймі "синьо-жовті" продовжували штурм воріт збірної Португалії, однак він не завершився реалізованими моментами. Водночас чинні чемпіони Європи спромоглися розмочити рахунок на 37-ій хвилині – цей гол став єдиним у матчі.

У паралельному протистоянні Сербія, своєю чергою, врятувала "синьо-жовтих" від вильоту. Програючи 0:2, сербська команда зробила камбек і здобула свою єдину перемогу на цій континентальній першості – 3:2.

Таким чином, попри поразку і пропущений м'яч, Україна все одно зуміла пробитись у плей-оф разом із Португалією. Зокрема, саме завдякі перемозі сербів.

У наступному матчі збірна України зіграє проти команди Казахстану.

Група А. Третій тур

Україна – Португалія 0:1, Нідерланди – Сербія 2:3

Група А. Турнірна таблиця

Читайте та дивіться також: Україна грає проти Португалії у вирішальному матчі групи Євро-2022 (ТРАНСЛЯЦІЯ)