Угорщина дала бій фаворитам із Франції на Євро-2020 і не програла

Збірна Франції в 2-му турі групового етапу Євро-2020 зіграла в Будапешті дуже напружений матч з Угорщиною

Угорщина дала бій фаворитам із Франції н…

Про це повідомляє Depo.Сектор. За переповнених трибун на стадіоні в Будапешті команди видали хороше видовище. Атмосфера навколо поєдинку вийшла приголомшливою.

У компенсований до першого тайму час Аттіла Фіола несподівано вивів угорців уперед  – 1:0.

На 65-ій хвилині Грізманн зрівняв рахунок після того, як Мбаппе прострілив з краю штрафного майданчика.

На більше голів, попри чотири компенсовані хвилини, команди неспромоглися. Хоча Франція однозначно тиснула на ворота Угорщини.

Угорщина – Франція 1:1

Голи: Фіола, 45+2 – Грізманн, 66

Угорщина: Гулачі, Фіола, Солой, Орбан, Него, Надь, Шафер (Чері, 76), Шолой, Кляйнхайслер (Ловренчич, 84), Ботка, Солой (Ніколіч, 26)

Франція: Льоріс, Варан, Кімпембе, Павар, Дінь, Канте, Рабьо (Дембеле, 57), Погба (Толіссо, 76), Бензема (Жиру, 76), Мбаппе, Грізманн

Попередження: Ботка, 52 – Павар, 10

Читайте та дивіться також: Угорщина – Франція: Стартові склади команд матчу ЧЄ