УЄФА згадав, як воротар "Динамо" Шовковський ходив забивати гол "Бешикташу"

Рівно 10 років тому київське "Динамо" програло матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи, поступившись на виїзді "Бешикташу" (0:1)

УЄФА згадав, як воротар "Динамо" Шовковс…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Кияни пропустили гол у другому таймі та наприкінці зустрічі влаштували справжній штурм воріт Дженка Генена.

На розіграш кутового побіг навіть Олександр Шовковський, який міг вирвати для киян нічийний результат. Але голкіперу "біло-синіх" трохи не пощастило, його удар заблокувала спина партнера по команді. Ще декілька ударів під час фінальної атаки відбив голкіпер стамбульського клубу.

Зазначимо, що у третьому турі того розіграшу киянам приніс перемогу влучний удар Дениса Гармаша на 90+3-ій хвилині. На жаль, у результаті хлопці Юрія Сьоміна не змогли вийти з групи, де ще грали "Сток Сіті" та "Маккабі" (Тель-Авів).