У Лондоні дивно охарактеризували гру українського футболіста Ярмоленка

"Вест Гем" атакувального півзахисника збірної України Андрія Ярмоленка поступився землякам із "Тоттенгема" у четвертьфіналі Кубка англійської ліги (1:2)

У Лондоні дивно охарактеризували гру укр…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Український футболіст вийшов на поле на 80-ій хвилині та не удостоївся від популярного видання Football.London оцінки, отримавши лише сухий коментар: "Було мало часу, щоби щось зробити".

І це при тому, що за 14 хвилин українець встиг опинитися в центрі відразу двох найнебезпечніших моментів біля воріт суперників.

Спершу він вивів на ударну позицію Саїда Бенхарму, якому дещо не пощастило з влучністю удару. А потім Андрій, розхитавши захисника, пробив у ворота, але м'яч, влучивши в опонента, зрадницьки для "молоткарів" влучив у перекладину.

Це вже далеко не перший випадок, коли Football. London, скажімо так, не зовсім об'єктивно оцінює дії лідера збірної України.