Три думки про матч "Шахтаря" з "Аталантою" в Лізі чемпіонів

На "Сан-Сіро" завершився матч 2 туру групового етапу Ліги чемпіонів між "Шахтарем" та "Аталантою"

Три думки про матч "Шахтаря" з "Аталанто…

На Depo.Сектор аналіз по гарячих слідах.

"Шахтар" здивував "Аталанту" намаганням грати "першим номером" на виїзді. Це і підтверджує статистика першого тайму. Незначна різниця в володінні м'ячем (54% на 46% на користь "Аталанти"), та однакова кількість ударів (5:5). Для того аби вирівняти гру футболістам "Шахтаря" довелося в першій половині матчу набігати на три кілометри більше за італійців (55 км проти 52 км). Також, цікаво, що футболісти "Аталанти" часто не встигали за "гірниками" і тому фолили більше (11 фолів в італійців та 7 в українців).

Неоднозначний матч Андрія П'ятова. Наш голкіпер став героєм вже на 16 хвилині, коли витягнув пенальті від Йосипа Ілічича. Але вже через 10 хвилин "привіз" гол у власні ворота. П'ятов зіграв відверто невдало на виході і Сапаті залишалося лише підставити голову. Зрештою воротар опанував себе і ще кілька разів рятував команду при виходах віч-на-віч. Зважаючи на позитивний результат, діями голкіпера можна бути стримано задоволеними.

Українець Руслан Малиновський розпочав матч на лаві запасних і вийшов на 57 хвилині. Він замінив Йосипа Ілічича, який не реалізував пенальті. За відведений час встиг 37 разів торкнутися м'яча, зробити 28 пасів з точністю (93%) та один раз смачно прикластися здалеку. На щастя українців, не влучив в ворота. Загалом відчутно, що Малиновський поки підлаштовується під партнерів по команді і йому ще складно демонструвати лідерські якості.