Три думки про ганебний матч "Динамо" із швейцарським "Лугано"

Щойно завершився матч шостого туру групового раунду Ліги Європи, в якому київське "Динамо" зустрічалось із швейцарським "Лугано" (1:1)

Журналіст Depo.Сектор
Три думки про ганебний матч "Динамо" із…

Depo.Сектор по "гарячих" слідах аналізує гру киян проти скромного швейцарського клубу. Можна з впевненістю сказати, що Олексій Михайличенко не зробив висновків з попередніх матчів Ліги Європи.

По-перше, "Динамо" знову бракує концентрації. Киянам вдалось не пропустити на старті поєдинку, але вони вийняли м'яч із власних воріт наприкінці тайму. Якщо пригадати два поєдинки з "Копенгагеном" та виїзний матч із "Мальме", то в них "динамівці" відверто провалювали старт таймів, що завершувалось пропущеними м'ячами. Як бачимо, столичний клуб не вилікувався від цієї "хвороби".

По-друге, киянам бракує класу. Стовідсоткові моменти Артема Бесєдіна у першому та другому таймах, невлучний удар з близької відстані Карлоса де Пени у другій 45-хвилинці, багато про що говорять. Звичайно, що про клас скромного "Лугано" недоречно говорити, але свій м'яч вони забили і виконали завдання на гру.

По-третє, український клуб не зумів компенсувати кадрові втрати. Відсутність Беньяміна Вербича, Сергія Сидорчука та Артема Шабанова далися взнаки. Невпевнена гра у захисті та слабка реалізація гольових моментів у нападі зробили свою справу у вирішальному матчі "Динамо" в Лізі Європи. Приємно, що завершення єврокубкової кампанії закінчилось не програшем, а Віктору Циганкову вдалось вирвати хоча б нічию у матчі Ліги Європи.

Схоже, що підопічні Олексія Михайличенка вже можуть зі спокійною душею виходити на зимові канікули, адже у з єврокубків кияни вилетіли, в українській Прем'єр-лізі чемпіонство не "світить". Залишається надія ну Кубок України, але з такою грою і цей трофей стане недосяжним.