Три думки про дивний матч збірної України з Бахрейном

В Харкові на ОСК "Металіст" завершився товариський матч збірної України з Бахрейном

Три думки про дивний  матч збірної Украї…

Збірна України без своїх лідерів - Руслана Малиновського з "Аталанти", Олександра Зінченка з "Манчестер Сіті" та Романа Яремчука з "Гента" виглядає досить посередньо. Часто в центрі поля так і не знаходилося футболіста, який би нестандартними діями міг би "зробити різницю". Команда грає досить типово, а тому суперникам було легко нейтралізувати атаки на підступах до свого штрафного майданчика. По перерві неординарності  грі додав вихід Віктора Циганкова та Олександра Караваєва. Загалом було видно, що футболісти "Динамо" в кращому ігровому тонусі, ніж представники інших клубів. Це і довів гол Циганкова.

Досить несподівано в воротах за збірну України зіграв Анатолій Трубін. Голкіпер кілька разів дуже невпевнено зіграв ногами, що дало команді нервовий імпульс в захисті в першому таймі. Молодий голкіпер "привіз" пенальті у свої ворота в середині других 45 хвилин. Тому є певний негативний осад і пересторога на майбутні поєдинки. Припускаємо, що в наступному матчі місце в воротах займе вже інший голкіпер.

Турбує, що збірна України ще не перемагала в 2021 році. В березні команди зіграла внічию 1:1 з Францією, Казастаном та Фінляндією. А тепер ще й нічия з екзотичною збірною Бахрейну. Важливо, аби команда не потрапила в психологічну яму і "загубила" "менталітет переможця". Наступний іспит вже незадовго - 3 червня матч з непоступливою Північною Ірландією. Перемога тепер потрібна, як повітря.