Тренер Вернидуб назвав катастрофою пропущені голи киян в матчі з "Брюгге"

Екс-тренер "Зорі" Юрій Вернидуб поділився враженнями від матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Динамо" - "Брюгге" (3:3)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на segodnya.ua.

"Динамо" погано зіграло в захисті.

"Все ж так добре складалося: швидкий гол, кураж - що ще потрібно? Десь хвилини до 25-ї грали добре, була ще парочка моментів - тільки реалізовуй. Але не вийшло, і десь трохи піднаїлись.

Вирішили пересидіти на своїй половині, перевести дух, і потім знову натиснути. Поки пересиділи, гол отримали, а могли і другий. І все починай заново. У другому таймі знову швидкий гол - і дотискати.

Але сталося те, що я і говорив напередодні - крім атаки, потрібно виключити помилки в обороні, зіграти надійно і правильно. Візьміть перший пропущений гол: як при стандарті так грати?

Бурда стояв і дивився на людину, яка головою йде на м'яч - просто дивився. Не стій в зоні - грай. Ну, а другий і третій голи - це взагалі катастрофа", - сказав Вернидуб.

Нагадаємо, київський клуб сьогодні відправив у відставку Олександра Хацкевича.