Тренер Де Дзербі розповів про свою ціль в "Шахтарі"

Головний тренер "Шахтаря" Роберто Де Дзербі прокоментував перемогу над "Чорноморцем" (3:0) в Кубку України

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Шахтаря".

Фахівець хоче допомогти прогресувати молодим гравцям.

"Могли б зіграти більш ефективно у першому таймі. Ми не можемо забивати у другому таймі перший гол – маємо робити це заздалегідь. Тете, Маркос, Судаков дуже молоді, Фернандо, Соломон, Корнієнко та Конопля теж – 1999 року народження.

Це нормально, що вони ще не мають стовідсоткової футбольної агресії, хоча є грандіозний талант. Ми повинні всі разом покращуватись. Можливо, це один із наших мінусів, який потрібно виправити. І у першому, і у другому таймах ми показали хороший футбол.

Тете – футболіст, якого я вважаю ключовим. Проте, я хочу, щоб кожен матч він грав саме так. Моя мета – перемагати у будь-якій грі та піднімати трофеї, але ще й покращити індивідуально всіх гравців, особливо молодих. Тому Тете не повинен думати, що він робить достатньо. Він повинен намагатися у кожному матчі бути ключовим. Якщо він продовжить працювати саме так, у нього буде ще один великий друг у моїй особі. А якщо по-іншому… Грати у "Шахтарі" має бути великою честю для всіх футболістів, для тренера. Усі разом ми маємо захищати цей клуб.

Додо та Ісмаїлі зіграли дуже добре, хоча це не говорить про те, що Конопля та Корнієнко – погано. Але, звісно, ​​рівень у цьому моменті інший", — сказав Де Дзербі.