Тренер бельгійського клубу розлютився на екс-гравця "Динамо"

Головний тренер "Кортрейка" Глен де Бук залишився дуже незадоволений грою українського захисника Євгена Макаренка у вчорашньому поєдинку чемпіонату Бельгії проти "Андерлехта" (0:4)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на SportArena.

Макаренко дуже невдало увійшов в гру, забивши м'яч у свої ворота вже на 1-й хвилині зустрічі. Після цього "Кортрейк" пропустив ще три голи і в підсумку був розгромлений.

Після матчу головний тренер бельгійської команди розкритикував українця. За його словами, Макаренко в той день відзначився не тільки автоголом, а й тим, що запізнився на 5 хвилин на командні збори.

"Дуже боляче дивитися, коли гравець забиває в свої ворота через 30 секунд після початку зустрічі. У мене навіть склалося відчуття дежавю, здавалося, я десь вже бачив таке.

Втім, куди болючіше усвідомлювати те, що перед цим Макаренко запізнився на 5 хвилин на командні збори. Фактично, він увійшов в гру на 5 хвилин пізніше за інших гравців, тому я міг відразу ж його прибирати з поля, але не зробив цього", - заявив де Бук.

Нагадаємо, що у нинішньому сезоні захисник, який перейшов в бельгійський клуб цього літа на правах вільного агента, а до того належав київському "Динамо", зіграв в 9 матчах.

Крім Макаренка, в складі "Кортрейка" виступає ще один українець - форвард Пилип Будківський. У зустрічі з "Андерлехтом" нападник залишився на лаві запасних.

"Кортрейк" після 16-ти турів займає 14-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії, маючи в активі 14 очок.