Фантастичний гол Сідклея та Фонсека-батько: Топ-5 подій 21 туру Прем'єр-ліги

Напередодні завершилися матчі 21 туру української Прем'єр-ліги

Фантастичний гол Сідклея та Фонсека-бать…

На Depo.Сектор найцікавіші факти туру, який минув.

Результат туру - 0:0: Загалом, тільки 4 з 12 команд забили голи в 21-му турі УПЛ. Матчі "Маріуполь" - "Чорноморець", "Ворскла" - "Десна" та "Львів" - "Зоря" завершилися "сухою" нічиєю. А "Карпати" та "Арсенал-Київ" безвольно програли "Шахтарю" (0:5) та "Динамо" (0:4). Якийсь ідеально нудний футбол вийшов в команд у цьому турі.

Гол туру: Бразильський півзахисник "Динамо" Сідклей забив дебютний м'яч в УПЛ. 25-річний гравець п'ятою вразив ворота "Арсеналу-Київ" (4:0). Бразилець в середині другого тайму зробив рахунок 2:0.

Оле

Порятунок туру: "Олімпік" в меншості врятувався в матчі з "Олександрією". Максим Тейшейра на 83-й хвилині отримав другу жовту картку і залишив поле. Матар Діейе в кінцівці матчу приніс донецькому клубу нічию.

Вітання туру: Футболісти "Шахтаря" добре привітали тренера Пауло Фонсеку з народженням сина. 9 березня дружина Катерина народила йому сина. Хлопчику дали ім'я Мартін. Команда розгромила "Карпати" 5:0. Після першого голу Віктор Коваленко підбіг з партнерами аби привітати тренера.

Відвідуваність туру: Матчі 21 туру не викликали особливого інтересу серед вболівальників. За офіційними даними, найменше. 949 вболівальників відвідали поєдинок ФК "Львова" та "Зорі". Найбільше зафіксовано на матчі "Динамо" з "Арсеналом-Київ" - 7686 глядачів. Середня кількість вболівальників - 3045 глядачів.