Тарас Степаненко: У нас ще два матчi, все в наших руках

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко прокоментував поразку від збірної Ісландії (2:0) в матчі відбіркового раунду чемпіонату світу-2018

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Терикон.

"Ми знали, що буде важкий матч. Якщо дивитися по першому тайму, то гра була рівною.

У другому таймі ми пропустили швидкий гол і посипалися. Збірна Ісландії почала вигравати боротьбу, з'явилися вільні зони, якими вони скористалися.

1:0 - це такий рахунок, що за хвилину все може змінитися, але так вийшло, що ми втратили нитку гри, програли всю боротьбу.

Зараз всi в дуже поганому настрої. Якщо подивитися на турнірну таблицю, все повернулося так, як і було до цього. У Ісландії і Туреччини попереду важкі матчі. Якби ця гра склалося вдало, то ми були б однією ногою в плей-офф.

У нас ще два матчі, все в наших руках", - сказав Степаненко.

Нагадаємо, збірна України напередодні поступилася ісландями - 0:2.