Суперник збірної України зганьбився в спарингу проти Іраку

Сьогодні о 18.00 в місті Басра на півдні Іраку відбувся товариський матч між місцевою збірною і Саудівською Аравією

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

В основному складі наставник "орлів пустелі" Хуан Антоніо Піцці випустив представників шести клубів, в списку яких не виявилося "Аль-Ахлі" Сергія Реброва. Відповідно, склад "зелених" вийшов не самим бойовим. Лише у другому таймі на полі з'явилися двоє підопічних українського тренера - півзахисник Валід Бакшуін і захисник Саїд Аль-Моуалад.

Першими відзначилися гравці Саудівської Аравії, правда, захисник "Аль-Файсалі" Саїд Аль-Робеай забив у свої ворота. На початку другої половини іракці провели ще два м'ячі і лише на 57-й хвилині центрбек Аль-Шабаба Хассан Муат розмочив рахунок. Крапку в поєдинку поставив форвард господарів Муханад Алі, який оформив дубль.

Таким чином, після впевненої перемоги над Молдовою (3:0) практично повністю іншим складом підопічні Піцці зазнали розгромної поразки від Іраку - 1:4.

Нагадаємо, 23 березня саме збірна Саудівської Аравії стане суперником України. За попередніми даними, зустріч відбудеться в Іспанії.

Ірак - Саудівська Аравія - 4:1

Голи: Аль-Робеай, 21(аг), Мажеєд, 47, Алі, 51, 73 - Муат, 57

Саудівська Аравія: Абдулла (Атіах, 55) - Аль-Зорі (Аль-Моуалад, 46), Ассирії, Муат, Аль-Робеай (Джафай, 56) - Аль-Хайбрі, Аль-Шальхуб (Аль-Шамрані, 55) - Аль -Фрайді (Бакшуін, 74), Галеб (Абусабаан, 69), Аль-Кувайкібі - Аль-Рахеб.