Сім поразок в семи матчах: Іспанський клуб впевнено крокує на антирекорд Ла Ліги

Іспанський "Хетафе" програв "Бетісу" в матчі 7-го туру чемпіонату країни

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на OPTA SPORT.

Команда стартувала з семи поразок в семи іграх.

Це лише четвертий такий випадок у Ла Лізі і перший за 25 років. Раніше з семи поразок чемпіонат починали "Естремадура" в 1996 році, "Сарагоса" в 1952-му і "Расінг" в 1929-му.

У 7-му турі "Хетафе" поступився "Бетісу" з рахунком 0:2. Рахунок матчу був відкритий в першому таймі. На 14-й хвилині зустрічі з передачі Набіла Фекіра відзначився Вілліан Жозе. На 55-й хвилині матчу Жозе оформив дубль і встановив остаточний рахунок зустрічі.

У восьмому турі "Бетіс" зіграє на виїзді з "Вільярреалом", а "Хетафе" прийматиме вдома "Реал Сосьєдад". Обидві зустрічі відбудуться 3 жовтня. "Хетафе" йде останнім в турнірній таблиці, не набравши жодного очка з різницею м'ячів – 2:12.