"Шахтар" знову втратив очки: "Ворскла" в меншості вистояла перед шквалом атак

У 7-му турі УПЛ "Шахтар" у Києві на стадіоні імені Баннікова зіграв унічию з "Ворсклою" (1:1)

"Шахтар" знову втратив очки: "Ворскла" в…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Хоча футболісти "Шахтаря" з перших хвилин захопили ініціативу, все ж першими забили полтавці. На 7-ій хвилині Кулач відкрив рахунок після грубої помилки Бондаря.

Після цього той же Кулач не використав іще два виходи сам на сам із воротарем "гірників" Трубіним. А ось Соломон після передачі Тете зрівняв рахунок на 33-ій хвилині.

У другому таймі неуважно зіграв захисник "Ворскли" Альюн, який, сфоливши на Тете, заробив другу жовту картку. В меншості гравці полтавського клубу зосередили увагу на захисті, а донеччани взяли в облогу штрафний майданчик суперників.

"Шахтар" – "Ворскла" 1:1

Голи: Соломон, 33 – Кулач, 7

"Шахтар": Трубін, Додо, Хочолава, Корнієнко (Матвієнко, 73), Бондар, Марлос, Тете, Майкон (Алан Патрік, 59), Соломон (Тайсон, 63), Дентнью (Судаков, 73), Маркос Антоніо (Степаненко, 72)

"Ворскла": Різник, Кане (Челядін, 72), Пердута, Чеснаков, Альюн, Пуцлін, Ребенок, Скляр, Яворський, Степанюк (Щербак, 77), Кулач Пешич, 87)

Попередження: Майкон, 39 – Альюн, 17; Ребенок, 36; Пердута, 49; Пуцлін, 74

Вилучення: Альюн, 53 (друге попередження)

Зустріч пройшла на стадіоні імені Баннікова. Планувалося, що матч відбудеться в Полтаві, але через важку епідемічну ситуацію в місті зустріч спочатку перенесли до Олександрії, а потім і до Києва.

Читайте і дивіться також: Ті, що декласували "Реал": Тренер "Шахтаря" випустив молодих на матч із "Ворсклою"