"Шахтар" переміг "Маккабі" з різницею у два м'ячі в Лізі Європи (Як це було)

Донецький "Шахтар" у першому матчі 1/16-ої фіналу Ліги Європи на виїзді обіграв "Маккабі" (Тель-Авів) з рахунком 2:0

"Шахтар" переміг "Маккабі" з різницею у…

Depo.Сектор стежив за найцікавішими подіями навколо та під час важливого матчу за участю чемпіонів України.

22:51 – Матч закінчився перемогою "Шахтаря", незначною за рахунком, але переконливою за суттю. Складалося враження, що кінцівку поєдинку українська команда банально догравала. Звідси і стільки потенційно хороших можливостей у футболістів "Маккабі", які "люб'язно" дозволяли створювати "гірники". А взагалі –переможець пари, вірогідно, вже відомий.

23:49 – Го-о-ол!!! 0:2 Тете, який вийшова на заміну виявився найрозторопнішим у штрафному майданчику господарів.

23:36 – У заключній частині тайму донеччани трохи активізувалися та грали у своє задоволення – і самі комбінували, і господарям дозволяли вдосталь атакувати. Тобто тривав загалом веселий футбол, проте без забитих голів.

23:24 – На початку другого тайму підопічні Луїша Каштру дозволили собі трохи розслабитися, тож тель-авівці провели декілька перспективних атак, однак вони мети не досягнули. Надалі гості з України використовували вільні зони, намагаючись спіймати суперників на контратаках. І загалом – гра пішла на зустрічних курсах. Проте під контролем "Шахтаря".

23:02 – Розпочався другий тайм матчу Ліги Європи у Тель-Авіві.

Ось такою є статистика першого тайму. Вона теж свідчить, що гра проходить за переваги донецького клубу.

22:46 – Перший тайм завершено. Повна перевага "Шахтаря". Хоча господарі щось пробують і стараються, але вийщий клас українського клубу відчувається сповна.

22:32 – Го-о-ол!!! 0:1! Алан Патрік завершив красиву комбінацію "Шахтаря"! Все розіграно, як по нотах – Марлос у притаманному для себе стилі закинув м'яч на лівий фланг штрафного майданчика тель-авівців, захисник Микола Матвієнко, який підключився до атаки, в один дотик переадресував у центр на Алана Патріка, і той уміло довершив справу.

22:24 – У перші декілька хвилин здавалося, що "Шахатр" затисне господарів: "гірники" взагалі не віддавали м'яч суперникам. Однак згодом футболісти ізраїльської команди налагодили контргру та навіть створили декілька потенційно не безпечних моментів.

Рівно в середині тайму мав момент форвард "Шахтаря" Жуніор Мораес, однак воротар "Маккабі" ліквідував загрозу, здійснивши непоганий сейв.

22.00 – Гра розпочалася. Газон стадіону в чудовому стані, не до порівняння з НСК "Олімпійський", – та й погода в Ізраїлі набагато краща.

21:34 – Ось на цьому стадіоні відбувається сьогоднішня гра – "Блумфілд" чекає на гарячі футбольні баталії.

20:57 – Маємо стартові склади. Серед цікавинок – лише те, що замість Євгена Коноплянки Манор Соломон.

20:25 – Роздягальня "Шахтаря" вже готова прийняти футболістів перед грою.

19:42 – Захисник "Шахтаря" Микола Матвієнко поділився очікуваннями від першого матчу 1/16-ої фіналу Ліги Європи в Тель-Авіві проти "Маккабі": "Два дні розбирали суперника. Нам показали й оборону, й атаку, і переходи. Все досить зрозуміло розклали. Сподіваюся, ми все втілимо в грі".

Пряма трансляція відбувається на каналі "Футбол 2", а також на каналі Volia Football HD1, який представлений на MEGOGO.

Матч пройде на стадіоні "Блумфілд" в Тель-Авіві без уболівальників. Там же "гірники" у хорошому настрої провели тренування напередодні гри. У той же час відчувалося, що футболісти сконцентровані на майбутній події.

Зустріч у відповідь відбудеться в Києві 25-го лютого.

На прес-конференції напередодні гри головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру виглядав дуже зосередженим.

Наш ранковий текст до сьогоднішніх матчів Ліги Європи: Незвична Ліга Європи: Як почуваються "Динамо" і "Шахтар" перед відновленням єврокубків