"Шахтар" розгромив "Верес" на "Олімпійському" в матчі УПЛ

У матчі 9-го туру УПЛ у Києві на НсК "Олімпійський" донецький "Шахтар" виграв у рівненського "Вереса" з рахунком 4:1

Журналіст Depo.Сектор
"Шахтар" розгромив "Верес" на "Олімпійсь…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Початок гри був повністю за "гірниками". Як результат, після дотепного прострілу від Марлоса на 22-ій хвилині Мірошник зрізав м'яч у свої ворота.

А далі активізувалися рівненці, видавши непоганий відрізок матчу. А Геннадій Пасіч забив красивий гол дальнім ударом після слаломного проходу – таким чином на 30-ій хвилині він зрівняв рахунок.

Проте клас донеччан усе ж дався взнаки. На 55-ій хвилині Тете знову вивів "гірників" вперед. Згодом Марлос реалізував пенальті після порушення правил Нємчаніновим у власному штрафному майданчику. А крапку в зустрічі поставив Траоре з Буркіна-Фасо, який вийшов на заміну.

"Шахтар" – "Верес" 4:1

Голи: Мірошник, 22 (аг); Тете, 55; Марлос, 79 (пен.); Траоре, 87 – Г.Пасіч, 30

"Шахтар": П’ятов, Корнієнко (Ісмаїлі, 70), Вітау (Бондар, 83), Кривцов, Конопля, Марлос, Бондаренко (Майкон, 63), Маркос Антоніо, Тете, Соломон (Мудрик, 70), Сікан (Траоре, 63)

"Верес": Когут, Нємчанінов, Мірошник, Солдат, Гончаренко, Кльоц, Кучеров (Полюлях, 83), Г.Пасіч (Тимофієнко, 83), Панасенко (Гегедош, 70), Є.Пасіч (Дахновський, 75), Шестаков (Гечев, 75)

Попередження: Кривцов, 40 – Кучеров, 41; Панасенко, 60

Читайте та дивіться також: Тренер "Шахтаря" Де Дзербі виставив експериментальний склад на "Верес" в УПЛ