"Шахтар" "розбив" "Десну" на "Олімпійському" в Києві

У матчі 13-го туру УПЛ донецький "Шахтар" на НСК "Олімпійський" у Києві розгромив чернігівську "Десну" – 4:1

"Шахтар" "розбив" "Десну" на "Олімпійськ…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Уже з перших хвилин гри підопічні Роберто Де Дзербі окреслили свою перевагу. І хоча інтрига трохи зберігалася, загалом перемога в "гірників" вийшла легкою і закономірною.

На 8-ій хвилині Соломон замкнув простріл від Додо та відкрив рахунок у матчі. Щоправда, на 23-ій – Безбородько після паса від Юрченка зрівняв рахунок, втікши з центру поля, – 1:1.

Та через декілька хвилин Судаков ударом із-за меж штрафного майданчика знову вивів "Шахтар" уперед.

У другому таймі, на 62-ій хвилині, Тете забив 3-ій гол "Шахтаря", красиво пробивши у кут воріт Литовки, – 3:1. А через хвилину Фернандо після флангової передачі від Судакова довів рахунок до розгромного.

"Шахтар" – "Десна" 4:1

Голи: Соломон, 8; Судаков, 26; Тете, 62; Фернандо, 63 – Безбородько, 23

"Шахтар": Трубін, Ісмаїлі (Матвієнко, 65), Марлон (Кривцов, 74), Додо (Конопля, 74), Бондар, Степаненко (Маркос Антоніо, 65), Майкон, Судаков, Соломон, Фернандо (Мудрик, 65), Тете

"Десна": Литовка, Цимбалюк, Жук (Тотовицький, 79), Сафронов, Селін, Калитвинцев (Шевцов, 85), Домбровський, Юрченко (Завійський, 69), Арвеладзе (Масалов, 69), Картушов, Безбородько (Будківський, 79)

Попередження: Степаненко, 51; Бондар, 70

Читайте та дивіться також: Тренер "Шахтаря" Де Дзербі знову здійснив несподівану ротацію на матч УПЛ