"Шахтар" нещадно розгромив "Зорю" у центральному матчі туру УПЛ

У першому матчі 11-го туру УПЛ "Шахтар" розгромив у Києві на НСК "Олімпійський""Зорю" – 6:1

"Шахтар" нещадно розгромив "Зорю" у цент…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Шансів у клубу Віктора Скрипника виграти цього матчу не виникало. Коас дався взнаки.

На 11-ій хвилині Фернандо відкрив рахунок після помилки Казакова. Педрінью на 28-ій подвоїв перевагу в рахунку після передачі Додо. На 36-ій хвилині Фернандо оформив дубль, а Педрінью записав на свій рахунок асист.

Гладкий на 63-ій хвилині відквитав один м'яч, протиснувши воротаря Бондаря.

А далі знову забивали тільки донеччани. На 71-ій хвилині Тете, який вийшов на заміну, з передачі Марлоса знову зробив рахунок розгромним. Згодом Сікан на 80-ій хвилині забив гол п'ятою з паса Тете. А крапку в зустрічі поставив усе той же Тете. Розгром за повної переваги.

"Шахтар" – "Зоря" 6:1

Голи: Фернандо, 11, 36; Педрінью, 28; Тете, 71, 90+1; Сікан, 80 – Гладкий, 63

"Шахтар": Трубін, Матвієнко (Вітао, 76), Марлон (Ісмаїлі, 46), Додо, Бондар, Майкон, Маркос Антоніо, Педрінью (Тете, 64), Алан Патрік (Сікан, 76), Марлос, Фернандо (Мудрик, 46)

"Зоря": Мацапура, Назарина (Фаворов, 46), Снурніцин, Вернидуб (Імереков, 20), Цвек, Казаков, Булеца, Громов (Фрімпонг, 72), Гладкий, Аллах’яр, Шахаб (Крістіан, 72)

Попередження: Казаков, 13

Читайте та дивіться також: "Шахтар" і "Зоря" визначилися зі складами на центральний матч туру УПЛ