В чому успіх "Шахтаря" перед матчем-відповіддю з "Ромою"

Завершився перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Шахтар" - "Рома"

В чому успіх "Шахтаря" перед матчем-відп…

Як повідомляло Depo.Сектор раніше, поєдинок закінчився з рахунком 2:1. Матч-відповідь відбудеться 13 березня. Тож спробуємо проаналізувати основні проблеми "гірників" перед візитом до Риму.

Пропущений гол: В харківському матчі найбільше дратує не лише просто пропущений м'яч вдома. Найгірше те, що українці пропустили його від турка Гьонгіза Ундера. Цей футболіст в останніх (до поєдинку з "Шахтарем") трьох матчах "Роми" забив 4 з 8 командних голів. Фактично, він був найнебезпечнішим до протистояння і саме його гру повинні були добре вивчати тренери "гірників". Як кажуть, говорили-балакали...Тож важливо уважніше грати з лідерами італійців.

Фізична боротьба: Футболісти "Шахтаря" в протистояннях "плече в плече" поступаються італійцям. Це мабуть і стало ключовим під час першого тайму, коли українці програли 0:1. По перерві бразильці увімкнули швідкість і все змінилося. І тут постає питання чи дозволять римляни розбігтися футболістам "Шахтаря" в Італії. Все ж таки навряд чи українці будуть диктувати умови на виїзді. Тож дуже важливо чи зможуть розвинути командну швидкість під час контратак.

Геній Фред: Все ж таки величезний плюс до карми собі можуть записати усі ті в "Шахтарі", хто долучився до того, щоб бразилець Фред залишився в Україні. Ймовірно до літа, але це інша тема. Важливо, що півзахисник не тільки залишився, а й не втратив мотивації. І хвалебні оди йому варто співати не лише через неймовірний гол, а й тому, що він справжній геній в центрі поля. Від того в якій формі і настрої буде Фред на час матчу-відповіді теж в значній мірі залежатиме підсумковий пезультат.