Сенсація на "Олімпійському": "Динамо" програло "Ворсклі" в центральному матчі туру УПЛ

У матчі 14-го туру УПЛ "Динамо" у Києві на НСК "Олімпійський" приймав полтавську "Ворсклу" та поступився з рахунком 0:2

Сенсація на "Олімпійському": "Динамо" пр…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Команда Юрія Максимова дуже добре підготувалася до гри та фактично перекрила всі зони для можливих атак "динамівців". Для перемоги над полтавцями потрібні були нестандартні ходи, однак підопічні Міпчі Луческу їх не запропонували.

А гості відкрили рахунок уже з першого моменту. На 34-ій хвилині Ранжел забив ударом головою з подачі люксембуржця Олів'є Тілля.

У другому таймі Тілль збільшив перевагу полтавців ударом із пенальті. Сидорчук порушив правила у своєму штрафному майданчику, грудьми зупинивши прохід гравця суперників. Арбітр спочатку одинадцятиметрвого не призначив, проте після перегляду ВАР вказав на позначку.

Більше 10-ти хвилин "Ворскла" грала в меншості. Кравчук, який вийшов на заміну в другому таймі, примудрився швидко заробити два попередження.

Однак гості не лише вистояли, а й могли забивати третій гол – удар від Степанюка відбила стійка воріт "Динамо".

Щоправда, гол престижу "динамівці" таки забили. Після того, як Забарний пробив у ворота головою, а воротар Різник відбив м'яч, першим на добиванні опинився бразилець Вітінью.

На останні атаки у штрафний майданичк "Ворскли" пішов воротар киян Бущан, але це вже не допомогло.

"Динамо" – "Ворскла" 1:2

Голи: Вітінью, 90+5 – Ранжел, 34; Тілль, 74 (пен.)

"Динамо": Бущан, Тимчик, Кендзьора, Караваєв, Забарний, де Пена (Вітінью, 55), Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, Рамірес (Антюх, 46)

"Ворскла": Різник, Якубу (Кушніренко, 85), Пердута, Яворський, Тамм, Тілль, Кане, Пуцлін, Челядін (Кравчук, 68), Ранжел (Коджові, 90), Степанюк

Попередження: Забарний, 33; Сидорчук, 45; Шапаренко, 76; Вітінью, 81 – Тамм, 18; Пуцлін, 31; Ранжел, 39; Кравчук, 78; Кушніренко, 90+5; Коджові, 90+6

Вилучення: Кравчук (В), 80 (друге попередження)

Читайте та дивіться також: Центральний матч туру: Тренер Луческу виставив бойовий склад "Динамо" на "Ворсклу"