"Рух" здобув вольову перемогу над "Олександрією" у важливому матчі УПЛ

У першому матчі дня 24-го туру УПЛ на "Арені Львів" львівський "Рух" обіграв "Олександрію" з мінімальним рахунком 2:1

"Рух" здобув вольову перемогу над "Олекс…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Перший тайм минув за переваги гостей, наслідком чого став логічний гол, коли Третьков вдало зіграв на добиванні після того, як львівський воротар Бандура відбив м'яч.

Ще в першому таймі головний тренер "Руху" Іван Федик зробив дві заміни, які суттєво вплинули на гру господарів. Зокрема, Притула, який вийшов на поле, зрівняв рахунок на початку другого тайму, відгукнувшись на хороший простріл від Бойчука.

І сам Бойчук поставив крапку у зустрічі, вміло розібравшись з опонентами у штрафному майданчику і пробивши у ближній кут. Зрвіняти рахунок олександрійцям львів'яни так і не дозволили.

"Рух" – "Олександрія" 2:1

Голи: Притула, 52; Бойчук, 54 – Третьяков, 15

"Рух": Бандура, Стаменковіч, Білий (Зец, 85), Гагун, Мисик, Федорчук, Карасюк (Мартинюк, 32), Бойчук (Руніч, 90+2), Кухарук (Притула, 32), Климчук, Борячук

"Олександрія": Паньків, Бондаренко (Мельник, 57), Мірошниченко, Дубра, Вантух (Стецьков, 67), Третьяков (Калюжний, 78), Ковалець, Гречишкін, Шастал (Устименко, 57), Банада, Пашаєв (Мишенко, 46)

Попередження: Мартинюк, 37

Читайте і дивіться також: Стали відомі склади на великодній матч УПЛ "Рух" – "Олександрія"