Рівненський "Верес" і львівський "Рух" зіграли в бойову нічию у Луцьку

У матчі 18-го туру УПЛ рівненський "Верес" у Луцьку на стадіоні "Авангард" зіграв унічию з львівським "Рухом" – 1:1

Рівненський "Верес" і львівський "Рух" з…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Судячи з гри, в західноукраїнському дербі дуже не хотіли програти ні "Верес", ні "Рух". На зимову перерву обидва клуби планували піти в більш-менш позитивному настрої.

Колориту впертості поєдинку додавав густий туман, який упав на Луцьк. Саме тут на стадіоні "Авангард" і проходила зустріч.

Голи суперники відклали на другий тайм. Спочатку стрімку комбінацію провели "вересівці" – Сергій Шестаков промчав правим флангом і віддав чудову передачу на Панасенка, який пробив влучно в кут повз воротаря Паньківа – 1:0.

Номінальні гості зі Львова відповіли з пенальті. Захисник рівненського клубу Солдат вдарив у ногу львів'янина Притулу, а з одинадцятиметрової позначки відзначився Климчук.

Після цього пішла весела гра – атака на атаку. Однак до результативних ударів справа не дійшла.

"Верес" – "Рух" 1:1

Голи: Панасенко, 62 – Климчук, 82 (пен.)

"Верес": Когут, С.Шестаков, Мірошник, Гончаренко, Солдат, Дахновський (Є.Пасіч, 64), Петько, Г.Пасіч, Кучеров, Панасенко (Гегедош, 64), Сергійчук (М.Шестаков, 64)

"Рух": Паньків, Білий, Дідик, Роман, Бойчук (Мисик, 67), Альваренга (Руніч, 67), Федорчук, Сапуга, Сич, Климчук, Таллес (Притула, 79)

Попередження: Сергійчук, 31; Панасенко, 32; Петько, 47; Г.Пасіч, 82 – Сапуга, 41; Таллес, 60; Притула, 90+2

Читайте та дивіться також: З'явилися склади на принциповий матч західноукраїнських клубів – "Вереса" та "Руху"