"Рівер Плейт" обіграв "Бока Хуніорс" в суперматчі Кубка Лібертадорес

"Рівер Плейт" обіграв "Бока Хуніорс" в першому півфінальному матчі Кубка Лібертадорес

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат"

Зустріч відбулася на стадіоні "Монументаль" і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

"Рівер Плейт" відкрив рахунок на 7-й хвилині. Арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота "Боки Хуніорс", який реалізував Рафаель Борре. На 70-й хвилині Ігнасіо Фернандес з передачі Матіаса Суареса подвоїв перевагу господарів поля і поставив остаточну крапку в матчі.

Півфінальний матч "Боки Хуніорс" і "Рівер Плейт" відбудеться 23 жовтня. Стартовий свисток пролунає о 3:30 за київським часом.

"Рівер Плейт" є чинним переможцем Кубка Лібертадорес. У фіналі торішнього розіграшу команда здобула перемогу над "Бока Хуніорс".