"Реал" на очах українця Луніна програв "Баварії" в товариському турнірі

У матчі Міжнародного кубка чемпіонів мюнхенська "Баварія" впевнено перемогла мадридський "Реал" - 3:1

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на footboom.

Зустріч відбулася на стадіоні NRG-Стедіум в Х'юстоні (США). Український голкіпер Андрій Лунін участі в матчі не брав, а його конкуренти Навас та Куртуа зіграли по одному таймові.

Корентін Толіссо забив перший гол на 15-й хвилині. До перерви рахунок залишався незмінним, а на 67-й хвилині відзначився Роберт Левандовскі. Через дві хвилини Серж Гнабрі довів перевагу мюнхенців до розгромного - 3:0. Родріго вдалося відіграти один м'яч на 85-й хвилині. На 81-й хвилині "Баварія" залишилася в меншості - пряму червону картку отримав Свен Ульрайх.

Відзначимо, що "Баварія" в першому турі програла лондонському "Арсеналу" з рахунком 1: 2, а для "Реала" цей матч став першим на турнірі. Мюнхенців 24 липня чекає зустріч з "Міланом". Мадридський клуб в той же день зіграє з "Арсеналом", а 27 липня проведе дербі з "Атлетико".