Ракицький "наварив": "Зеніт" в рідних стінах зганьбився в матчі з "Бетісом" в Лізі Європи

"Зеніт" українського захисника Яролава Ракицького поступився "Бетісу" (2:3) у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

Про це повідомляє Depo.Сектор. Українець Ярослав Ракицький взяв активну участь в поразці. Вже на 7 хвилині він заробив попередження, а через хвилину програв боротьбу Родрігесу, який відкрив рахунок в матчі.

До 18-ї хвилини гості вели 2:0. Відзначилися Гвідо Родрігес та Вілліан Жозе. "Зеніт" зміг зрівняти результат. Артем Дзюба відіграв один м'яч на 25-й хвилині, а ще за три хвилини забив Малком. Ще в першому таймі іспанський клуб забив утретє. Гол в активі Андреса Гуардадо.

"Зеніт" (Росія) - "Бетіс" (Іспанія) - 2:3

Голи: Родрігес, 8; Вілліан Жозе, 18; Дзюба, 25; Малком, 28; Гуардадо, 41.

"Зеніт": Кержаков, Чистяков (Єрохін, 88), Дуглас Сантос, Караваєв (Круговой, 46), Ракицький (Мостовий, 46), Барріос, Вендел, Клаудіньо (Юрі Алберту, 65), Кузяєв, Малком, Дзюба (Сергєєв, 7) .

"Бетіс": Руй Сілва, Алекс Морено, Пеццела, Сабалі, Гонсалес, Гуардадо, Родрігес, Хуанмі (Вілліам Карвалью, 58), Вілліан Жозе (Борха Іглесіас, 79), Хоакін (Тельо, 58), Руібаль (Бєльєрін, 8)

Попередження: Ракицький, 7; Барріос, 90 – Тельйо, 75.