ПСЖ надовго втратив зіркового форварда Неймара

Форвард ПСЖ Неймар, який отримав травму напередодні в матчі 15-го туру Ліги 1 з "Сент-Етьєном", може вибути на тривалий термін

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на RMC Sport.

За інформацією джерела, у бразильця на відновлення може піти близько шести тижнів.

Зустріч завершилася перемогою парижан із рахунком 3:1. Наприкінці матчу проти бразильського футболіста жорстко зіграв захисник "Сент-Етьєна" Іван Масон. В результаті підкату Неймар підвернув лівий гомілковостоп і не зміг залишити поле самостійно. Його забрали на ношах.

У матчі "Сент-Етьєн" – ПСЖ рахунок на 23-й хвилині відкрив нападаючий господарів Дені Буанга. На 45-й хвилині захисник "Сент-Етьєна" Тімоті Колодзейчак був вилучений з поля, а вже на другій доданій хвилині першого тайму рахунок зрівняв захисник парижан Маркіньос. Йому асистував Ліонель Мессі. Другий гол ПСЖ на 79-й хвилині забив Анхель Ді Марія з передачі того ж таки Ліонеля Мессі. На 91-й хвилині Маркіньос оформив дубль, а Мессі відзначився хет-триком з гольових передач.

ПСЖ у 15 турах набрав 40 очок і посідає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Франції. "Сент-Етьєн" (12) – на 19-му місці в таблиці.