Прем'єр-ліга позбавила Шацьких звання кращого бомбардира в історії чемпіонату України

В організації стверджують, що один гол екс-гравця "Динамо" зарахували помилково

Колишній нападник київських "Динамо" і "Арсеналу", ужгородської "Говерли" Максим Шацьких більше не є кращим бомбардиром в історії чемпіонату України.

На офіційному сайті Прем'єр-ліги опублікували матеріал, згідно з яким екс-гравець збірної Узбекистану позбувся одного гола, забитого під час перебування гравцем "Динамо". На доказ організація призводить відеоогляд (на відео з 2:23) матчу 9-го туру чемпіонату України сезону 1999/00 років "Динамо" - "Прикарпаття" (6: 0), який відбувся 3 грудня 1999 року.

"Це відео красномовно доводить, що третій гол на 57 хвилині зустрічі забив не форвард киян Максим Шацьких, а захисник гостей Костянтин Сосенко, який організував автогол", - йдеться на офіційному сайті Прем'єр-ліги.

Тоді рішення головного арбітра Віталія Годуляна записати взяття воріт на Шацьких ніхто не поставив під сумнів. Але через 18 років в організації вирішили відновити справедливість.

Це означає, що Шацьких буде ділити перше місце з колишнім одноклубником Сергієм Ребровим - у обох тепер по 123 забитих голи.
Також Прем'єр-ліга відібрала один м'яч у Олександра Гайдаша: "Корінь дилеми - матч 14 березня 1993" Таврія "(Сімферополь) -" Кремінь "(Кременчук) - 2:0: гол форварда кримчан на 47 хвилині пізніше був скасований, тому що результат анулювали, а господарям зарахували технічну поразку".

Таким чином, топ-5 кращих бомбардирів чемпіонату України за всю історію тепер виглядають наступним чином:
1-2. Сергій Ребров (1992-2000, 2005-2007 10 - "Шахтар", 113 - "Динамо") - 123 голи
1-2. Максим Шацьких (1999-2009, 2010-2015 96 - "Динамо", 22 - "Арсенал", 5 - "Говерла") - 123
3. Євген Селезньов (2006-2017 24 - "Шахтар", 19 - "Арсенал", 68 - "Дніпро") - 111
4. Андрій Воробей (1997-2013 80 - "Шахтар", 12 - "Дніпро", 9 - "Арсенал", 4 - "Металіст") - 105