Попрацював для команди: Як Малиновський грав в матчі "Аталанти" та "Олімпіакоса" в Лізі Європи (СТАТИСТИКА)

"Аталанта" українського півзахисника Руслана Малиновського перемогла "Олімпіакос" (2:1) в матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

Попрацював для команди: Як Малиновський…

Українець Малиновський вийшов в стартовому складі "Аталанти" і відіграв 66 хвилин. Замість нього на поле вийшов нападник Валентин Михайла.

Український півзахисник був доволі активним. Малиновський 54 рази торкнувся м'яча, віддав 31 пас з точністю 81%. Українець двічі пробивав по воротах: на 53 хвилині голкіпер греків витягнув м'яч з-під поперечки після удару зі штрафного, а ще один - заблокували суперники. Також він виграв 4 єдиноборства і зробив 3 успішні обведення.

Малиновський попри великий об'єм "чорнової" роботи отримав посередні оцінки від авторитетних порталів Sofascore (6,5 - нижча у трьох футболістів "Аталанти") та Whoscored (6,55 - нижча у п'яти футболістів "Аталанти").