Новий автобус "Олімпіка", швидке пенальті у Львові та інші події 12 туру Прем'єр-ліги

Напередодні завершилися поєдинки 12 туру УПЛ

Новий автобус "Олімпіка", швидке пенальт…

На Depo.Сектор найрезонансніші події туру.

Цитата туру: "Всім буде премія", - заявив тренер "Олександрії" Володимир Шаран після драматичного матчу з "Шахтарем" (0:0). Про розмір щоправда відмовився повідомляти. Мовляв, президент клубу Сергій Кузьменко сам повідомить розмір преміальних.

Обновка туру: В рамках 12-го туру чемпіонату України донецький "Олімпік" зустрічався з "Дніпром-1" (3:2). "Олімпійці" прибули на матч на оновленому клубному автобусі. Виглядає симпатичненько.

Олимпик прибыл на матч с Днепром-1 на обновленном клубном автобусе! Свершилось! Наш железный конь снова с нами! Но теперь в новом, ещё более стильном, облачении. Вчера олимпийцы прибыли на матч 12-го тура чемпионата Украины на обновлённом клубном автобусе. Автором дизайна для нашего четырёхколесного друга выступил Игорь Бондарь @igorbondar.exe . Благодарим дизайнера за вдохновение и творческий подход! Отличная работа! Напомним, в мае этого года ФК Олимпик запустил конкурс на лучший дизайн для клубного автобуса, победителем которого стал именно Игорь. За его работу единогласно проголосовали все члены руководства клуба. В итоге триумфатор получил денежный приз и подарки от Олимпика, а наша команда - один из самых стильных автобусов среди футбольных клубов Украины. #олимпик #футбол #киев #олимпикдонецк #олімпікдонецьк #олімпік #містомільйонатроянд #дончане #олимпийцы #olympicdonetsk #olympic #од2001 #упл #матч #match #football #soccer #parimatch #team #чемпионатукраины #фантазеры #олимпикднепр @parimatchnews

Публикация от ФК "Олимпик" (Донецк) (@fcolympic_donetsk)

Антигерой туру: "Динамо" зіграло внічию з "Карпатами" (1:1). На 85-й хвилині гравець львів'ян Олександр Бойчук прострелив і Артем Шабанов зрізав м'яч у власні ворота, зрівнявши рахунок. Курйозний гол перервав 4-матчеву суху серію киян в чемпіонаті.

Гол туру: Нападаючий "Зорі" Назарій Русин забив красивий гол "Ворсклі" (4:0). Форвард відкрив рахунок на 16-й хвилині. Цей гол став для нього 6 в сезоні (4 в УПЛ і 2 в кваліфікації ЛЄ).

Пенальті туру: "Десна" заробила пенальті на 1-й хвилині матчу зі "Львовом". Олександр Насонов зіграв у своєму штрафному рукою після прострілу з флангу. Головний арбітр матчу Ярослав Козик призначив пенальті. 11-метровий реалізував капітан "Десни" Денис Фаворов.

Невдаха туру: Захисник "Колоса" Максим Максименко отримав червону картку в матчі проти "Маріуполя" (0:2). 29-річний футболіст на 90-й хвилині залишив свою команду в меншості, отримавши друге попередження за удар по обличчю Владислава Вакули. Першу жовту гравець отримав на 79-й хвилині за зрив атаки.

Для Максименка це вже третє вилучення в дев'яти матчах УПЛ.