Скандальний арбітр для "Динамо", бразильці-хулігани та інші події 10 туру Прем'єр-ліги

Напередодні завершилися поєдинки 10 туру УПЛ

Скандальний арбітр для "Динамо", бразиль…

На Depo.Сектор найрезонансніші події туру.

Скандал туру: "Динамо" в Києві на "Оболонь-Арені" перемогло "Колос" - 4:0. Скандальний епізод матчу стався на 54-й хвилині в штрафному майданчику "Колоса". На той час рахунок був 0:0. Де Пена пробивав по воротах і влучив в обличчя захисника Максима Максименка. Арбітр Коваленко показав червону картку і поставив пенальті в ворота "Колоса". Відеоповтори чітко показують, що гри рукою не було і арбітр помилися. Циганков впевнено реалізував 11-метровий.

Вчинок туру: Футболісти "Динамо" вийшли на матч проти "Колоса" в футболках на підтримку Микити Бурди. "Микита, ми з тобою", - зазначено на футболках гравців київського клубу.

Захисник "Динамо" Бурда травмував коліно в матчі 8-го туру УПЛ проти "Ворскли" 22 вересня. 3 жовтня захисника прооперували в Барселоні, на відновлення необхідно 5-6 місяців.

Досягнення туру: Форвард "Шахтаря" Жуніор Мораес відзначився голом у матчі десятого туру прем'єр-ліги з "Дніпром-1" (2:0), що дозволило йому увійти з топ-10 кращих бомбардирів турніру за всю історію. Цей гол став 85-м для 32-річного бразильця з українським паспортом, завдяки чому він піднявся в рейтингу голеадорів УПЛ з 12-го рядка на 9-ий.

Йому для цього знадобилося 154 матчі. 35 м'ячів він забив у складі донецького "Металурга", 22 - граючи за "Динамо", 28 - представляючи "Шахтар".

Лідирувати в рейтингу продовжують Максим Шацьких, Сергій Ребров та Євген Селезньов.

1. Максим Шацьких - 123 голи в 341 матчі (забивав у складі "Динамо", "Арсеналу-Києва", "Чорноморця" і "Говерли")

2. Сергій Ребров - 123 (261), ("Динамо" і "Шахтар")

3. Євген Селезньов - 111 (230), ("Шахтар", "Дніпро" і "Арсенал-Київ")

……...

9. Жуніор Мораес - 85 (154), ("Шахтар", "Динамо" і "Металург" Д)

Жест туру: Півзахисник "Львова" Педро Вітор отримав пряму червону картку в матчі десятого туру прем'єр-ліги з "Зорею". 21-річний бразилець залишив свою команду в меншості на 37-й хвилині. Причиною цьому послужив непристойний жест - середній палець - адресований півзахисникові луганчан Дмитру Іванісені.

Гол туру: В Чернігові завершився матч 10-го туру УПЛ, в якому місцева "Десна" зустрічалась з донецьким "Олімпіком" (1:0). В більшості господарі зуміли забити лише один раз і то на останніх хвилинах поєдинку. Ось як виглядав переможний гол.

Порятунок туру: В матч "Ворскли" та "Маріуполя" (1:1) полтавчанам вдалося уникнути поразки лише на останніх секундах. Денис Васін зрівняв на 3-й компенсованій хвилині після прострілу Баєнка.