"Олександрія" здобула першу перемогу на турецькому зборі

Точні удари Віталія Пономаря та Дениса Дедечка принесли "містянам" перемогу в спарингу над вірменським "Пюніком"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на zbirna.com.

У поєдинку проти вірменського "Пюніка" Олександрія забивала в двох таймах (гра проходила в форматі два тайми - по 40 хвилин). Спочатку на 29-й хвилині рахунок відкрив Віталій Пономар, а на 45-й хвилині Денис Дедечко закріпив перевагу - 2:0. Більше того, на 69-й хвилині Валерій Лучкевич не реалізував пенальті, потрапивши в поперечину.

"Олександрія": Паньків (Рудик, 68), Бабогло (Цуріков, 73), Шендрик, Лучкевич, Гречишкін (Задерака, 41), Стецьків (Микіцей, 53), Запорожан (Дедечко, 41), Банада (Семенов, 61), Ковалець ( Шастал, 53), Полярус (Устименко, 61), Паламар (Сітало, 41).

Заключний поєдинок на поточному етапі підготовки "Олександрія" зіграє 2 лютого з македонським Вардаром.