"Олександрія" та "Десна" розіграли бойову нічию на "Ніці"

У матчі 8-го туру УПЛ "Олександрія" на рідному стадіоні "Ніка" приймала чернігівську "Десну" (2:2)

"Олександрія" та  "Десна" розіграли бойо…

Про це повідомляє Depo.Сектор. У першому таймі, на 39-ій хвилині, арбітр призначив доволі сумнівне пенальті на користь гостей за начебто фол проти Коноплі –Тотовицький реалізува однадцятиметровий.

Решту голів обидві команди забивали ближче до завершення гри. Спочатку Банада, скориставшись чудловою передачею від Ковальця, зрівняв рахунок. Згодом Сітало спрямував м'яч у ворота гостей з меж штрафного майданчика – 2:1.

Однак останнє слово виявилося за чернігівцями. Вкотре вміння зіграти головою у чужій карній зоні продемонстрував Будківський.

"Олександрія" – "Десна" 2:2

Голи: Банада, 72; Сітало, 82 – Тотовицький, 39 (пен.); Будківський, 84

"Олександрія": Паньків, Вантух (Стецьков, 74), Пашаєв, Дубра, Лучкевич (Безбородько, 70), Ковалець, Мишенко (Третьяков, 46; Грицук, 86), Бабогло (Банада, 46), Гречишкін, Бондаренко, Сітало

"Десна": Паст, Гітченко, Імереков, Конопля, Тотовицький (Хльобас, 86), Арвеладзе (Будківський, 78), Калитвинцев (Гуцуляк, 78), Мудрик (Картушов, 68), Шевцов (Домбровський, 68), Огиря, Мостовий

Попередження: Мишенко, 44; Третьяков, 50; Пашаєв, 69; Сітало, 83 – Мостовий, 25; Гітченко, 28; Огиря, 33; Імереков, 65

Вилучення: Імереков (Д), 89 (друге попередження)

Читайте і дивіться також: Стали відомі склади на принциповий матч, який називають центральним в УПЛ