"Олександрія" розгромила "Минай" без Мілевського

У матчі 15-го туру УПЛ "Олександрія" на своєму стадіоні "Ніка" впевнено обіграла закарпатський "Минай" (3:0)

"Олександрія" розгромила "Минай" без Міл…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Доволі рівний перший тайм, але свій гол підопічні Володимира Шарана таки забили. На 40-ій хвилині Валерій Лучкевич відкрив рахунок після подачі з кутового.

Усе вирішив початок другого тайму. Спочатку Валерій Бондаренко подвоїв перевагу на 51-ій хвилині. А згодом на 57-ій – Роман Вантух зробив рахунок розгромним після помилки воротаря та півоборонця Ткачука.

Резонансний новачок "Миная" Артем Мілевський потрапив до заявки закарпатців, але на футбольне поле його так і не випустили.

"Олександрія" – "Минай 3:0

Голи: Лучкевич, 40; Бондаренко, 51; Вантух, 57

"Олександрія": Білик, Лучкевич, Дубра (Бабогло, 56), Мірошниченко, Вантух, Шастал (Устименко, 70), Гречишкін, Пашаєв (Стецьков, 83), Ковалець (Новіков, 83), Бондаренко, Банада (Калюжний, 83)

"Минай": Каніболоцький, Матіч, Карась, Ковтун (Кожанов, 66), Маембе, Сніжко (Хахльов, 85), Ткачук (Петрусенко, 66), Малепе, Шиндер (Шпак, 85), Одуеньї (Ахмедзаде, 66), Нурієв

Попередження: Пашаєв, 14 – Ткачук, 4

Читайте і дивіться також: Без Мілевського: "Олександрія" і "Минай" оголосили несподівані склади на матч УПЛ